Microsoft Wondershare PDFelement

Microsoft Wondershare PDFelement
Ceadúnas barántúil Ríomhphost i ø 43s
−62% de MSRP
Microsoft

Microsoft Wondershare PDFelement

Digital license for PDFelement RETAIL with EU-compliant delivery, activation guidance, and Lizensa support.

24,90 €64,90 €62%

An praghas is ísle le 30 lá anuas: 24,90 € (ar 6/5/2026)

1
Seiceáil amach luais

Déan iarracht arís le do thoil nó bain úsáid as seiceáil amach caighdeánach.

Tuilleamh €0.75 aisíocaíocht nó 249 pointe dílseachtaTuilleadh eolais
Seiceáil amach slán · Stripe / SEPA / iDEAL
GPayiDEALSEPABLIK

Cén fáth muid

I do bhosca isteach i níos lú ná 60 soicind

Eochair cheadúnais + treoir ghníomhachtaithe i dteanga do chórais oibriúcháin. Sonrasc CBL PDF ceangailte.

Fíoraithe roimh sheachadadh

Seiceáiltear gach eochair i gcoinne freastalaithe gníomhachtaithe an fhoilsitheora sula seolaimid í.

Cad a tharlóidh má bhíonn deacracht agam le gníomhachtú?

Freagraíonn tacaíocht ríomhphoist nó comhrá i do theanga laistigh d'uair an chloig le linn uaireanta gnó AE. Siúlfaimid tú tríd nó cuirfimid eochair eile ina hionad.

Seiceáil slán le Stripe · 3-D Secure Sonrasc CBL AE · droim ar ais do B2B Gníomhachtaigh ó aon cheann de 27 stát AE Aisíoc 14 lá · gan táillí, gan cheisteanna

Maidir leis an gceadúnas seo

Microsoft Wondershare PDFelement Full – EU Digital License

Microsoft Wondershare PDFelement Full is a full-featured PDF editor and document management solution for Windows, delivered as a digital license. This Full version offers flexibility for both individual professionals and businesses, with straightforward activation and no dependency on volume licensing. Lizensa provides EU-based digital delivery, clear activation instructions, and support for installation queries.

Feature Highlights

  • Digital Delivery & EU Compliance – Receive your license key and download link by email immediately after purchase. Lizensa ensures VAT-compliant invoicing and activation guidance tailored for EU buyers.
  • Full PDF Editing Suite – Edit text, images, and pages directly in PDF files. Convert PDFs to Word, Excel, PowerPoint, and other formats with high fidelity. Create and fill forms, add annotations, and apply digital signatures.
  • Batch Processing & OCR – Process multiple PDFs simultaneously for tasks like conversion, data extraction, or watermarking. Built-in OCR (optical character recognition) makes scanned documents searchable and editable.
  • Document Security – Protect sensitive files with passwords, permissions, and redaction. Ensure compliance with data protection regulations like GDPR when handling contracts or personal data.
  • Full License Benefits – Unlike OEM or subscription versions, this Full license is transferable (within vendor terms) and can be used on multiple devices per the license agreement. Ideal for long-term deployments without recurring fees.
  • Lizensa Support – Get help with installation, activation, and license management from Lizensa’s EU-based team. We verify vendor compatibility so you can deploy with confidence.

Who It's For

This product suits EU-based professionals and businesses that need reliable PDF editing without cloud dependency. Ideal for legal firms handling contracts, HR departments managing employee documents, and finance teams processing invoices. IT managers will appreciate the straightforward deployment on Windows systems, while compliance officers benefit from document security features. Freelancers and consultants also find value in the one-time purchase model with no subscription overhead.

FAQ

Is Microsoft Wondershare PDFelement Full suitable for business use?
Yes. The Full license allows commercial use as per the vendor’s terms. It is a perpetual license (no expiry) and can be deployed on multiple devices within the licensed scope. Lizensa recommends reviewing the EULA for specific business usage rights, but generally this edition is designed for professional environments.

How is the license delivered and activated?
After purchase, Lizensa emails you a license key and a download link for the installer. Activation is performed online using the key. You’ll also find step-by-step instructions in your Lizensa account. For EU VAT invoices, they are generated automatically and available for download.

Internal Links

Cad a gheobhaidh tú

  • Eochair mhiondíola bharántúil — mar an gcéanna le siopa an fhoilsitheora
  • Gníomhachtú saoil · ceangailte le do chuntas
  • Sonrasc CBL AE · tacaíocht droim ar ais B2B
  • Seachadadh ríomhphoist faoi nóiméad (ø 43s)
  • Treoir ghníomhachtaithe ilteangach (EN/DE/FR/ES/NL/PL/IT/PT)
  • Aisíoc 14 lá faoi dhlí tomhaltóirí an AE

Sonraíochtaí

Operating system
Windows
Leagan
Latest
SKU
LZP-0577
Ceadúnas
Síoraí / saoil
Architecture
x64
Languages
en, de, fr, nl, pl
Activations
1 device

Ó ordú go gníomhachtú

  1. 01

    Ordú faighte

    Stripe / SEPA / iDEAL / Bancontact — glactar le gach mór-mhodh íocaíochta AE.

  2. 02

    Eochair fíoraithe

    Seiceálaimid do cheadúnas i gcoinne freastalaithe gníomhachtaithe an fhoilsitheora i bhfíor-am.

  3. 03

    Ríomhphost seachadta

    Tagann an ceadúnas + treoir ghníomhachtaithe faoi 60 soicind. Meán 43 soicind.

  4. 04

    Gníomhachtaíonn tú

    Lean an treoir i do theanga féin. Críochnaithe faoi 2 nóiméad.

Bí ar an gcéad duine le léirmheas a fhágáil ar an táirge seo

Sínigh isteach chun léirmheas a scríobh

Ceisteanna coitianta

Cad iad riachtanais an chórais le haghaidh Microsoft Wondershare PDFelement?
Teastaíonn Windows 10/11 ó Microsoft Wondershare PDFelement, ar a laghad 4 GB RAM (molta 8 GB), agus 2 GB d'stóras atá ar fáil.
An ceannachán aonuaire nó síntiús é Microsoft Wondershare PDFelement?
Ceadúnas buan aonuaire é Microsoft Wondershare PDFelement. Íocann tú uair amháin agus baineann tú úsáid as go deo — gan táillí athfhillteacha. Seachadtar d'eochair tháirge láithreach trí ríomhphost.
Cad a fhaighim nuair a cheannaím Microsoft Wondershare PDFelement?
Faigheann tú eochair táirge barántúil Microsoft Wondershare PDFelement seachadta láithreach chuig do ríomhphost. Gníomhaíonn an eochair do bhogearra go díreach ó shuíomh oifigiúil Microsoft nó laistigh den fheidhmchlár. San áireamh tá treoracha iomlána gníomhachtaithe.
Cén fáth go bhfuil Microsoft Wondershare PDFelement níos saoire ar Lizensa?
Mar dháileoir mórdhíola B2B Eorpach, soláthraíonn Lizensa ceadúnais i dtiomlán go díreach ó chainéil údaraithe, ag tairiscint Microsoft Wondershare PDFelement ag €24.90 — go suntasach faoi bhun MSRP miondíola. Tá gach eochair 100% barántúil agus dhlíthiúil a fhoinsiú laistigh den AE.
Conas a ghníomhaím Microsoft Wondershare PDFelement?
Tar éis an cheannaigh, faigheann tú d’eochair táirge Microsoft Wondershare PDFelement trí ríomhphost laistigh de shoicindí. Iontráil an eochair i dtreoraí gníomhachtaithe Microsoft nó ar an suíomh gníomhachtaithe oifigiúil. San áireamh le d’ordú tá treoracha céim ar chéim mionsonraithe.
An bhfuil Microsoft Wondershare PDFelement comhoiriúnach le mo ríomhaire?
Seiceáil na riachtanais córais atá liostaithe ar an leathanach seo. Oibríonn Microsoft Wondershare PDFelement ar fhormhór córas nua-aimseartha Windows agus/nó macOS. Mura bhfuil tú cinnte, déan teagmháil lenár bhfoireann tacaíochta 24/7 roimh cheannach.
Conas a fháim mo eochair cheadúnais?
Tar éis an cheannacháin, seachadtar d'eochair cheadúnais láithreach trí r-phost agus tá sí ar fáil i do dheaisigh cuntais. Ní gá loingseoireacht fhíorúil — gheobhaidh tú í laistigh de shoicindí tar éis dearbhú an íocaíochta.
An ea ceadúnas barántúil, dlíthiúil é seo?
Sea. Tá gach ceadúnas a dhíoltar ar Lizensa barántúil go 100% agus tagann sé ó chainéil dáilte údaraithe. Fíorítear gach eochair roimh sheachadadh agus tá tacaíocht iomlán déantóra leis.
Cad é bhur bpolasaí aisíocaíochta?
Cuireann muid barántas 14 lá airgead ar ais ar fáil i gcomhréir le dlíthe cosanta tomhaltóirí an AE. Mura bhfuil d’eochair gníomhachtaithe agat, is féidir í a thabhairt ar ais le haghaidh aisíoc iomlán. Déan teagmháil lenár dtfhoireann tacaíochta chun fillteach a thosú.
Conas a ghníomhachtaím mo bhogearraí?
Tar éis d’eochair cheadúnas a fháil, lean na treoracha gníomhachtaithe céim ar chéim atá san áireamh i r-phost dearbhaithe d’ordaithe. Is féidir treoracha suiteála mionsonraithe a fháil freisin inár Lárionad Cabhrach.
Cén tacaíocht atá san áireamh le mo cheannach?
Áirítear le gach ceannach tacaíocht theicniúil saor in aisce trí r-phost (freagra 24/7 laistigh de 2 uair), rochtain ar ár mbunachar eolais le treoracha cuimsitheacha, agus cúnamh suiteála más gá.
An ceadúnas barántúil údaraithe é seo?
Tá. Foinse trí bhealaí dáileacháin údaraithe Eorpacha. Tá gach eochair barántúil agus in-athdhíola faoi “ídiú ceart” an AE (CJEU C-128/11).
Cé chomh tapa agus a thagann an eochair?
Is é an meánseachadadh ná 43 soicind. Geallaimid faoi 60 soicind. Má theipeann orainn sin, gheobhaidh tú athsholáthar saor in aisce.
An féidir liom aisíoc a fháil mura n-oibríonn sé dom?
Sea. Tugann dlí tomhaltóirí an AE 14 lá duit aon eochair nár úsáideadh a thabhairt ar ais — gan aon táillí, gan aon cheisteanna. Urramaítear é gan aon fhrithchuimilt.
An soláthraíonn tú sonrasc CBL do ghnólachtaí (B2B)?
Sea. Sonrasc comhlíontach AE le gach ordú, in-íoslódáilte ó do dheais. Spreagann uimhir CBL bhailí muirearú droim ar ais uathoibríoch.
Cén teanga atá ar an treoir ghníomhachtaithe?
EN, DE, FR, ES, NL, PL, IT, PT — meaitseáilte go huathoibríoch le logánna do chuntais.
Cad a tharlóidh má bhíonn deacracht agam le gníomhachtú?
Freagraíonn tacaíocht ríomhphoist nó comhrá i do theanga laistigh d'uair an chloig le linn uaireanta gnó AE. Siúlfaimid tú tríd nó cuirfimid eochair eile ina hionad.
Earn 74 points on this purchase

Loyalty points are added to your account and can be redeemed for discounts.

Moltaí & tuilleamh

Tuilleamh coimisiún 12% ar gach atreorú. Glac páirt inár gclár comhpháirtíochta.

Glac páirt anois
24,90 €64,90 €Íseal 30 lá: 24,90 €