Microsoft Office 2021 Standard

Microsoft Office 2021 Standard
Licență originală Email în ø 43s
−62% din prețul recomandat
Microsoft

Microsoft Office 2021 Standard

Classic Office apps for Windows with one-time purchase, digital delivery, and EU support from Lizensa.

Include
  • WWord
  • EExcel
  • PPowerPoint
  • OOutlook
  • OOneNote
24,90 €64,90 €62%

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 24,90 € (la 6/5/2026)

1
Finalizare rapidă

Încercați din nou sau folosiți finalizarea standard.

Câștigă 0,75 EUR cashback sau 249 puncte de loialitateAflă mai multe
Checkout securizat · Stripe / SEPA / iDEAL
GPayiDEALSEPABLIK

De ce să ne alegeți

În inbox în mai puțin de 60 de secunde

Cheia de licență + ghidul de activare în limba sistemului tău de operare. Factura TVA PDF atașată.

Verificată înainte de livrare

Fiecare cheie este verificată pe serverele de activare ale editorului înainte de a o trimite.

Ce se întâmplă dacă întâmpin probleme la activare?

Asistența prin e-mail sau chat răspunde în limba ta în maxim o oră, în timpul orelor de program UE. Te vom ghida sau vom înlocui cheia.

Checkout securizat Stripe · 3-D Secure Factură TVA UE · taxare inversă pentru B2B Activează din oricare dintre cele 27 de state UE Returnare în 14 zile · fără comisioane, fără întrebări

Despre această licență

Microsoft Office 2021 Standard Full – One-Time Purchase for Windows

Microsoft Office 2021 Standard Full delivers the familiar, full-featured Office applications you need for everyday productivity. This perpetual license is a one-time purchase, ideal for users who prefer not to subscribe. With digital delivery from Lizensa, you get your license key and activation instructions quickly, along with EU-based support for installation and activation.

Feature highlights:

  • Classic desktop apps: Includes Word, Excel, PowerPoint, Outlook, and Publisher – the essential tools for creating documents, spreadsheets, presentations, and managing email.
  • One-time purchase: No recurring subscription fees. Pay once and use the software for the lifetime of that version, with security updates provided by Microsoft.
  • Full licensing: This version can be transferred to another computer or user, offering flexibility for changing hardware or personnel.
  • Digital delivery: Receive your license key and download instructions via email immediately after purchase. No physical media required.
  • Lizensa support: Our EU-based team helps with activation and installation questions, ensuring a smooth setup.
  • Business and personal use: Suitable for both commercial and private use, subject to the product terms.

Who it's for: This license is ideal for professionals, small business owners, and home users who need reliable Office applications without ongoing costs. IT managers deploying standardised environments will appreciate the predictable licensing model. Freelancers and consultants can benefit from the transferability of Full licenses. It's also a strong choice for organisations that require offline productivity tools.

FAQ:

Is Microsoft Office 2021 Standard Full suitable for business use? Yes, this license can be used for commercial purposes. However, check the product terms for any volume or device restrictions. For multiple users, consider volume licensing options available on Lizensa.

How is the license delivered and activated? After purchase, you receive a license key and download link via email. Download the installer from Microsoft, run it, and enter the key during installation. An internet connection is required for activation, but no ongoing subscription is needed.

Cross-link suggestions:

Ce primești

  • Cheie retail originală — identică cu cea din magazinul editorului
  • Activare pe viață · legată de contul tău
  • Factură TVA UE · taxare inversă B2B acceptată
  • Livrare prin email în mai puțin de un minut (ø 43s)
  • Ghid de activare multilingv (EN/DE/FR/ES/NL/PL/IT/PT)
  • Returnare în 14 zile conform legislației UE privind consumatorii

Specificații

Operating system
Windows
Versiune
2021
SKU
LZP-0089
Licență
Perpetuă / pe viață
Architecture
x64
Languages
en, de, fr, nl, pl
Activations
1 device

De la comandă la activare

  1. 01

    Comandă primită

    Stripe / SEPA / iDEAL / Bancontact — toate metodele majore de plată din UE sunt acceptate.

  2. 02

    Cheie verificată

    Verificăm licența în timp real pe serverele de activare ale editorului.

  3. 03

    E-mail livrat

    Licența + ghidul de activare ajung în mai puțin de 60 de secunde. În medie 43 de secunde.

  4. 04

    Activezi tu

    Urmează ghidul în limba ta. Rezolvat în mai puțin de 2 minute.

Fii primul care recenzează acest produs

Conectați-vă pentru a scrie o recenzie

Întrebări frecvente

Care sunt cerințele de sistem pentru Microsoft Office 2021 Standard?
Microsoft Office 2021 Standard necesită Windows 10/11, cel puțin 4 GB RAM (recomandat 8 GB) și 2 GB spațiu de stocare disponibil.
Microsoft Office 2021 Standard este o achiziție unică sau un abonament?
Microsoft Office 2021 Standard este o licență perpetuă achiziționată o singură dată. Plătiți o dată și o utilizați pe termen nelimitat — fără taxe recurente. Cheia de produs este livrată imediat prin e-mail.
Ce primesc când cumpăr Microsoft Office 2021 Standard?
Primiți o cheie de produs Microsoft Office 2021 Standard autentică, livrată instantaneu pe e-mail. Cheia activează software-ul direct de pe site-ul oficial Microsoft sau din aplicație. Sunt incluse instrucțiuni complete de activare.
De ce este Microsoft Office 2021 Standard mai ieftin pe Lizensa?
Ca distribuitor european en-gros B2B, Lizensa achiziționează licențe în volum direct de la canale autorizate, oferind Microsoft Office 2021 Standard la €37.35 — semnificativ sub MSRP-ul cu amănuntul. Toate cheile sunt 100% autentice și provin legal din UE.
Cum activez Microsoft Office 2021 Standard?
După achiziție, primiți cheia de produs Microsoft Office 2021 Standard pe e-mail în câteva secunde. Introduceți cheia în asistentul de activare Microsoft sau pe site-ul oficial de activare. Împreună cu comanda sunt incluse instrucțiuni detaliate pas cu pas.
Este Microsoft Office 2021 Standard compatibil cu computerul meu?
Verificați cerințele de sistem de pe această pagină. Microsoft Office 2021 Standard funcționează pe majoritatea sistemelor moderne Windows și/sau macOS. Dacă nu sunteți sigur, contactați echipa noastră de asistență 24/7 înainte de achiziție.
Cum primesc cheia de licență?
După achiziție, cheia de licență este livrată instantaneu prin e-mail și este disponibilă în panoul contului dvs. Nu este necesară expedierea fizică — o primiți în câteva secunde după confirmarea plății.
Este aceasta o licență autentică și legitimă?
Da. Toate licențele vândute pe Lizensa sunt 100% autentice și provin din canale de distribuție autorizate. Fiecare cheie este verificată înainte de livrare și beneficiază de asistență completă de la producător.
Care este politica dumneavoastră de rambursare?
Oferim o garanție de returnare a banilor de 14 zile, în conformitate cu legislația UE privind protecția consumatorilor. Dacă nu v-ați activat cheia, o puteți returna pentru o rambursare integrală. Contactați echipa noastră de asistență pentru a iniția o returnare.
Cum îmi activez software-ul?
După ce primiți cheia de licență, urmați instrucțiunile pas cu pas de activare din e-mailul de confirmare a comenzii. Ghiduri detaliate de instalare găsiți și în Centrul nostru de ajutor.
Ce asistență este inclusă la achiziția mea?
Fiecare achiziție include asistență tehnică gratuită prin e-mail (răspuns 24/7 în 2 ore), acces la baza noastră de cunoștințe cu ghiduri cuprinzătoare și, dacă este nevoie, ajutor la instalare.
Este o licență originală și autorizată?
Da. Provenită prin canale de distribuție autorizate europene. Fiecare cheie este originală și revandabilă conform „epuizării drepturilor” din UE (CJEU C-128/11).
Cât de repede ajunge cheia?
Livrarea medie este de 43 de secunde. Ne angajăm la sub 60 de secunde. Dacă nu reușim, primești o înlocuire gratuită.
Pot primi o rambursare dacă nu funcționează pentru mine?
Da. Legea consumatorului din UE îți oferă 14 zile pentru a returna orice cheie neutilizată — fără comisioane, fără întrebări. Respectată fără probleme.
Furnizați factură TVA pentru B2B?
Da. Factură conformă cu legislația UE pentru fiecare comandă, descărcabilă din contul tău. Un cod TVA valid declanșează automat taxarea inversă.
În ce limbi este disponibil ghidul de activare?
EN, DE, FR, ES, NL, PL, IT, PT — se potrivește automat cu limba contului tău.
Ce se întâmplă dacă întâmpin probleme la activare?
Asistența prin e-mail sau chat răspunde în limba ta în maxim o oră, în timpul orelor de program UE. Te vom ghida sau vom înlocui cheia.
Earn 112 points on this purchase

Loyalty points are added to your account and can be redeemed for discounts.

Recomandă și câștigă

Câștigă comision de 12% pentru fiecare recomandare. Alătură-te programului nostru de parteneri.

Alătură-te acum
24,90 €64,90 €Minim 30 zile: 24,90 €