VMware Fusion Pro

VMware Fusion Pro
Оригинална лицензия Имейл за ø 43с
−63% от MSRP
VMware

VMware Fusion Pro

Buy VMware Fusion Pro RETAIL for macOS. Digital delivery, clear activation guidance, and Lizensa support included.

34,90 €94,90 €63%

Най-ниска цена през последните 30 дни: 34,90 € (на 6/5/2026)

1
Експресно плащане

Моля, опитайте отново или използвайте стандартното плащане.

Спечелете 1,05 € кешбек или 349 точки за лоялностНаучете повече
Сигурна каса · Stripe / SEPA / iDEAL
GPayiDEALSEPABLIK

Защо да изберете нас

В пощенската ви кутия за по-малко от 60 секунди

Лицензен ключ + наръчник за активиране за езика на вашата ОС. Прикачена PDF ДДС фактура.

Проверено преди доставка

Всеки ключ се проверява спрямо сървърите за активиране на издателя преди да го изпратим.

Какво да правя, ако имам проблеми с активирането?

Имейл или чат поддръжка отговаря на вашия език в рамките на час по време на работното време на ЕС. Ще ви водим през процеса или ще заменим ключа.

Проверена каса · 3-D Secure ДДС фактура от ЕС · обратен данък за B2B Активирайте от която и да е от 27-те държави в ЕС 14-дневно възстановяване · без такси, без въпроси

За тази лицензия

VMware Fusion Pro Full – Virtualization for macOS Professionals

VMware Fusion Pro Full is a full-featured virtualization solution for macOS, enabling you to run Windows, Linux, and other operating systems alongside macOS without rebooting. This Full license grants you a permanent, non-expiring activation key for personal or commercial use, delivered digitally within minutes. With support for up to 8 vCPUs, 128 GB of RAM, and 3D graphics acceleration, it's built for developers, IT pros, and power users who need to test, deploy, or run multiple OS environments on a single Mac. Lizensa provides EU-compliant licensing, instant delivery, and dedicated activation support.

  • Instant Digital Delivery – Receive your license key and download link via email immediately after purchase. No physical media, no shipping delays. Activation instructions are included step by step.
  • Full License Flexibility – Unlike OEM versions tied to hardware, this Full license can be transferred to another Mac or reinstalled at any time, subject to the EULA. Suitable for both personal and business use.
  • High-Performance Virtualization – Run demanding applications like Visual Studio, SQL Server, or Adobe Creative Suite in virtual machines with near-native performance. Supports DirectX 11 and OpenGL 4.1 for graphics-intensive workloads.
  • Seamless Integration – Unity mode lets you run Windows apps directly on your Mac desktop without switching windows. Drag and drop files, copy and paste text, and share folders between host and guest OS.
  • Network & Security Features – Create complex virtual networks with NAT, bridged, and host-only modes. Encrypt virtual machines with AES-256 and restrict access with password protection.
  • Lizensa Support Included – Our EU-based team helps with installation, activation, and licensing questions. We provide a valid VAT invoice for business accounting.

Who It's For

VMware Fusion Pro Full is ideal for macOS-based developers who need to test software across multiple OS platforms, IT administrators managing cross-platform environments, and power users who require Windows-only applications without dual-booting. It also suits businesses that need a reliable, transferable virtualization license for employee Macs. If you're a freelancer or small team running legacy software or containerized apps, this license provides the flexibility and performance you need.

Frequently Asked Questions

Is VMware Fusion Pro Full suitable for business use? Yes, the Full license permits commercial use. You can install it on company-owned Macs and use it for development, testing, or running business-critical Windows applications. Lizensa provides a VAT invoice for expense reporting.

How is the license delivered and activated? After purchase, you receive an email with your unique license key and a download link for the installer. Activate by entering the key in the application. No physical media required. If you encounter issues, Lizensa support can assist.

Related Products

Какво получавате

  • Оригинален търговски ключ — идентичен на магазина на издателя
  • Активиране за цял живот · свързано с вашия акаунт
  • ДДС фактура от ЕС · поддържа обратен данък за B2B
  • Доставка на имейл за по-малко от минута (ø 43с)
  • Многоезичен наръчник за активиране (EN/DE/FR/ES/NL/PL/IT/PT)
  • 14-дневно възстановяване по законодателството на ЕС за потребителите

Спецификации

Operating system
macOS
Версия
Latest
SKU (преведено)
LZP-0605
Лиценз
Вечен / за цял живот
Architecture
x64, arm64
Languages
en, de, fr, nl, pl
Activations
1 device

От поръчка до активиране

  1. 01

    Поръчката е получена

    Stripe / SEPA / iDEAL / Bancontact — приемаме всеки основен метод на плащане в ЕС.

  2. 02

    Ключът е проверен

    Проверяваме вашата лицензия спрямо сървърите за активиране на издателя в реално време.

  3. 03

    Имейл доставен

    Лиценз + наръчник за активиране пристигат за по-малко от 60 секунди. Средно 43 секунди.

  4. 04

    Вие активирате

    Следвайте наръчника на вашия език. Готово за по-малко от 2 минути.

Бъдете първият, който ще прегледа този продукт

Влезте, за да напишете отзив

Често задавани въпроси

Какви са системните изисквания за VMware Fusion Pro?
VMware Fusion Pro изисква macOS, минимум 4 GB RAM (препоръчително 8 GB) и 2 GB свободно дисково пространство.
VMware Fusion Pro е еднократна покупка или абонамент?
VMware Fusion Pro е еднократен постоянен лиценз. Плащате веднъж и ползвате завинаги — без периодични такси. Вашият продуктов ключ се доставя веднага по имейл.
Какво получавам при закупуване на VMware Fusion Pro?
Получавате оригинален ключ за VMware Fusion Pro, доставен веднага на имейла ви. Ключът активира софтуера директно от официалния уебсайт на VMware или в приложението. Включени са пълни инструкции за активиране.
Защо VMware Fusion Pro е по-евтин в Lizensa?
Като европейски B2B дистрибутор на едро Lizensa доставя лицензи на големи обеми директно от оторизирани канали и предлага VMware Fusion Pro на €34.90 — значително под дребно MSRP. Всички ключове са 100% оригинални и законно набавени в ЕС.
Как да активирам VMware Fusion Pro?
След покупката получавате ключа за VMware Fusion Pro по имейл за секунди. Въведете ключа в съветника за активиране на VMware или на официалния сайт за активиране. Към поръчката са приложени подробни стъпкови инструкции.
Съвместим ли е VMware Fusion Pro с компютъра ми?
Проверете системните изисквания на тази страница. VMware Fusion Pro работи на повечето съвременни системи Windows и/или macOS. При съмнение се свържете с поддръжката ни 24/7 преди покупка.
Как да получа лицензионния си ключ?
След покупката вашият лицензионен ключ се доставя веднага по имейл и е достъпен в таблото на акаунта ви. Не е необходима физическа доставка — ще го получите секунди след потвърждаване на плащането.
Това ли е истински, легитимен лиценз?
Да. Всички лицензи, продавани в Lizensa, са 100% автентични и са от оторизирани дистрибуционни канали. Всеки ключ се проверява преди доставка и включва пълна производителска поддръжка.
Каква е вашата политика за възстановяване на суми?
Предлагаме 14-дневна гаранция за възстановяване на сумата в съответствие с правото на ЕС за защита на потребителите. Ако не сте активирали ключа си, можете да го върнете за пълно възстановяване. Свържете се с екипа за поддръжка, за да стартирате връщане.
Как да активирам софтуера си?
След получаване на лицензния си ключ следвайте стъпка по стъпка инструкциите за активиране, включени в имейла с потвърждение на поръчката. Можете също да намерите подробни ръководства за инсталация в нашия център за помощ.
Каква поддръжка е включена в покупката ми?
Всяка покупка включва безплатна техническа поддръжка по имейл (отговор 24/7 до 2 часа), достъп до нашата база от знания с изчерпателни ръководства и помощ при инсталация при нужда.
Това ли е оригинална, упълномощена лицензия?
Да. Получена чрез упълномощени европейски дистрибуционни канали. Всеки ключ е оригинален и може да се препродава съгласно ЕС „изчерпване на правата“ (CJEU C-128/11).
Колко бързо пристига ключът?
Средното време за доставка е 43 секунди. Обещаваме под 60 секунди. Ако не успеем, получавате безплатна замяна.
Мога ли да получа възстановяване, ако не работи за мен?
Да. Законодателството на ЕС за потребителите ви дава 14 дни да върнете всеки неизползван ключ — без такси, без въпроси. Уважавано без проблеми.
Предоставяте ли ДДС фактура за B2B?
Да. ДДС-съобразна фактура с всяка поръчка, изтегляема от вашето табло. Валидният ДДС номер задейства автоматичен обратен данък.
На какви езици е наръчникът за активиране?
EN, DE, FR, ES, NL, PL, IT, PT — автоматично съвпадение с локализацията на вашия акаунт.
Какво да правя, ако имам проблеми с активирането?
Имейл или чат поддръжка отговаря на вашия език в рамките на час по време на работното време на ЕС. Ще ви водим през процеса или ще заменим ключа.
Earn 104 points on this purchase

Loyalty points are added to your account and can be redeemed for discounts.

Препоръчайте и печелете

Печелете 12% комисиона за всяка препоръка. Присъединете се към партньорската ни програма.

Присъединете се
34,90 €94,90 €30-дневен минимум: 34,90 €